English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Teşkilat-ı Mahsusadan Günümüze Gizli Servisler
Teşkilat-ı Mahsusadan Günümüze Gizli Servisler
Teşkilat-ı Mahsusadan Günümüze Gizli Servisler
Yazar :
Tükendi!
İnsanlık, varoluşundan itibaren bu tip ordulara ve bu ordularda savaşabilecek özelliklere sahip savaşçılara ihtiyaç duymuştur. Onlar, kimi zaman gönüllü bilinmeyenler, kimi zaman da kendilerine en yakın olan eşlerinin bile farkında olmadıkları birer ölüm makinasıdırlar. Fakat hemen hemen her pozisyonda geri planda kalıp kendilerini saklamayı bilmişlerdir. Çoğu zaman bırakın ödüllendirmeyi, tam tersine cezalandırılmış, sürgüne gönderilmiş, hatta belki de kurşuna dizilmişlerdir. Casusluk, karşı casusluk, ajanlık, espiyonaj faaliyetleri, psikolojik savaş, nizami olmayan savaş ve özel harp yaşadığımız gezegende binlerce yıldır hayatını sürdürmektedir. Her geçen gün yeni yöntemler de eklenerek bu konunun boyutları genişlemekte, aklın ve mantığın ötesine taşmaktadır. Sayın Emin Demirel, hazırlamış olduğu bu kitabında sadece tarihten günümüze uzanan gizli örgütler ve bunların Teşkilat-ı Mahsusa'dan Karakol Teşkilatına, M.M. Teşkilatından, Mah'a ve nihayet Mit'e uzanan heyecanlı ve bir o kadar da aksiyon dolu ilginç macera ve ilişkilerini anlatmakla kalmayıp günümüzde cereyan eden siber istihbarat ve espiyonaj faaliyetlerindeki akıl almaz tekniklere kadar inen muazzam bir araştırmayı da kapsamına almıştır. Isbn: 9756618272 470 sayfa

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :