English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Bilek Kesenler
Bilek Kesenler
Bilek Kesenler
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Tükendi!
Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü’nün yazarı Etgar Keret’ten, Asaf Hanuka’nın muhteşem çizimleri eşliğinde, kült bir çizgi roman: “Bilek Kesenler.”
Bilek Kesenler, mucizelere inanmaktan vazgeçmeyenlere, can sıkıntısından ölüp ölüp dirilenlere ve umuttan umudu kesmeyenlere dair, hınzır ve hüzünlü bir öykü anlatıyor. Aşk, yaşamda da ölümde de, hedefi damardan ve doğrudan, tam on ikiden vuruyor. Yürekteki yaralar bir türlü iyileşmiyor. İnsanlar hep tökezliyor, kırık kalpler bitişmek bilmiyor.
Goran Dukic’in yönetmenliğinde sinemaya da uyarlanan Bilek Kesenler, çağımızın yalnızlıklarını ve yanlışlıklarını, bu defa çizgi romanda ölümsüzleştiriyor. 

Etgar Keret

1967 yılında Tel Aviv’de doğdu. Türkçede Nimrod Çıldırışları, Gazze Blues, Buzdolabının Üstündeki Kız, Tanrı Olmak İsteyen Otobüs Şoförü ve Kapı Birden Vuruldu isimli kitapları yayımlanan Keret, fantastik ve gerçeklik arasında gidip gelen, insancıl ve duygusal öyküleriyle tanınır. Kitapları pek çok dile çevrilmiş ve tüm dünyada büyük ilgi uyandırmıştır. Keret, 2010 yılında Fransa’da Ordre des Arts et des Lettres tarafından kültür sanat alanındaki sıradışı çalışmaları adına şövalyelik nişanı almıştır. Ülkemizde Bilek Kesenler adıyla gösterilen ve oyuncu kadrosunda Tom Waits’in de yer aldığı Wristcutters’ın senaryosuna imza atan, ayrıca Cannes film festivalinde ödül alan Jellyfish’in (Meduzot) yönetmen koltuğunda oturan bu çok yönlü yazar, Ortadoğu’nun en parlak yıldızı olarak niteleniyor. Kitapları hâlihazırda 34 dilde 30 ülkede okunan Keret’in öykü ve makaleleri The New Yorker, Paris Review, Guardian, The New York Times, Tablet ve Haaretz gibi gazete ve dergilerde yayımlanmaktadır.

 

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 102
ISBN 9786055903459
Baskı 1
Boyutlar 19,5 X 19,5 cm
Türü Çizgi Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :