English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Açıl Ufkum Açıl
Açıl Ufkum Açıl
Açıl Ufkum Açıl
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
125,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
112,50   (Kdv Dahil)
Türk Yatırımcısının Ufku Nasıl Açılacak? • Türkiye’de bankalarda 50milyar $’a yakın döviz mevduatı var. • Yatırımcı döviz faizlerini artık düşük buluyor. • Merak ediyor, dünyayı araştırıyor. • Açıl Ufkum Açıl sayesinde uluslar arası finansal araçlar hakkında bilgi ediniyor. • Türkiye’deki bankası ona hizmet getirirken, “Niçin aynı hizmeti yutdışından yatırımcılara da vermeyelim?” diyor. • İşler büyüyor, İstanbul 10 yılda bölgenin “özel bankacılık” merkezi oluyor. • Henüz zengin olmayanlar ise Açıl Ufkum Açıl’ı okuyarak gelecek başarılarının temellerini atıyorlar. Ralf Aditti’nin bizlere sunduğu bu kitapta Türk yatırımcısına açtığı geniş ufuklar ve yaratıcı çözüm önerileri ilgimi çeken görüşler içerisindeydi. Türkiye’nin geleceğine inanan ve topluma hizmet eden önder kişilerden biri olduğuna inanıyorum. İshak Alaton

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :