English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Ay Işığında İstanbul
Ay Işığında İstanbul
Ay Işığında İstanbul
Yazar :
Yayınevi :
ISBN :
Ürün Fiyatı :
290,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
261,00   (Kdv Dahil)
Güzeller güzeli Türk kızı Ventura, ailesinin uygun gördüğü bir evliliği yapmak üzere Meksika’ya doğru yola çıkar. Giderken de yanına sadece eşyalarını değil, bilinmezliğe kırdığı dümenin sebep olacağı yanılsamaları da alır. Doğduğu topraklardan çok uzakta yeni bir hayata başlamaya hazırlanırken, yolculuğu sırasında umulmadık bir sürprizle karşılaşır. İstanbul’u özlemeye devam ettikçe, bu duygusuyla baş edebilmek için ilginç bir şifa kaynağı keşfeder... Mexico City doğumlu Sophie Goldberg’in ilk romanı AY IŞIĞINDA İSTANBUL Türk ve Sefarad yemeklerinin tarifiyle birlikte kültürünü de öncelikle işleyen eşsiz bir kurgu roman... Sophie Goldberg, Mexico City’de doğdu. Austin’de Teksas Üniversitesi’nde İletişim Bilimleri’ni gazetecilik uzmanlığı alarak bitirdi. Birçok dergide çalıştı ve birçok edebiyat ödülü kazandı. Yayınlarının arasında Vida y Pasiones y Sefarad de ayer, oy i manyana (Hayat ve tutkular, dünün Sefarad’ı, bugün ve yarın) adlı Meksika’daki Sefarad varlığına dair tarihi nitelikte bir şiir kitabı bulunmaktadır. AY IŞIĞINDA İSTANBUL ilk romanıdır.

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 344 sf.
ISBN 9786053117650
Dil Türkçe
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 13,5 X 21 cm.
Basım Yılı 2020
Çeviren Burcu Genç
Türü Biyografik Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :