English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
İlk Aşkın On Öyküsü
İlk Aşkın On Öyküsü
İlk Aşkın On Öyküsü
Yazar :
Tükendi!
Herkesin anlatacak mutlaka bir aşk hikayesi vardır. Ama romanları, hikayeleri, keyifle okunan yazarların ilk aşk öykülerinin tadı herhalde bir başkadır. Yürekleri kıpır kıpır yapan ilk aşkın ilk sahneleri... İlk bakış, ilk dokunuş ve taze heyecanlar... Alfa Yayınları, işte bu yazarların ilk aşk hikayelerini bir araya getiren “İlk Aşk’ın On Öyküsü” adlı kitabı yayımladı. İshak Reyna’nın hazırladığı kitap, okurları, Anton Çehov’dan Samuel Beckett’a Vladimir Nabokov’dan Erhan Bener’e on öyküde bu özel duygunun devr-i alemine davet ediyor. Kitapta öyküleri yer alan diğer yazarlar, Henry Miller, İzak Babel (Rusya), Robert Graves (İngiltere), Giovanni Guareschi (İtalya), İvan Klima (Çek) ve Cristina Peri Rossi (İtalya).

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :