English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
İş´te Kahkaha
İş´te Kahkaha
İş´te Kahkaha
Yazar :
Yayınevi :
Tükendi!
Elinizde tuttuğunuz kitap küçük çapta bir iş mizahı kütüphanesi aslında. Bu kütüphanecik, yıllardır iş mizahıyla ilgili topladığım kitaplardan seçtiğim ve seçerken de çok dikkatli bir şekilde süzgeçten geçirdiğim esprili sözler ve fıkralardan oluşuyor. Kitapta bulunan güzel sözleri ve fıkraları her işadamı, yönetici, sunucu, pazarlamacı ve satın almacı günlük iş hayatında kullanabilir. Özellikle sunum yapacak insanlar için bu kitap bir referans oluşturabilir. Alper Almelek Gerginliği arada bir bile olsa birkaç dakikacık azaltabilirsek ne mutlu bizlere. Yakup Almelek Unutmayın, bütün bunların hepsi bir fareyle başladı. Walt Disney

Ürün Özellikleri

Türü Deneme
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :