English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Rena'nın Yemini
Rena'nın Yemini
Rena'nın Yemini
Tükendi!
Naziler Yahudileri toplamaya başladığında ilk grubun içinde Rena ve küçük kız kardeşi de vardı. İki kız kardeş Auschwitz ölüm kampında üç yıldan fazla süreyle yaşamayı başardılar. Naziler aileyi zorla birbirinden koparınca, Rena annesine verdiği sözü yerine getirmek için olağanüstü bir mücadeleye girişti. Nazi ölüm kamplarındaki acımasızlığın, sevginin gücü karşısında yıkılışını kanıtlayan gerçek bir yaşam öyküsü.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :