English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Türkiye Yahudilerinin Batılılaşması
Türkiye Yahudilerinin Batılılaşması
Türkiye Yahudilerinin Batılılaşması
Yazar :
Tükendi!
Kitabımın Türkçe yayınlanmasını büyük bir memnuniyetle karşılıyorum. Hoşnutluğum, eserinin bir başka dile çevrildiğini gören bir yazar için bütünüyle doğal sayılabilecek akademik nedenler kadar, kişisel nedenlere de dayanıyor: İstanbul'da doğmuş olmamdan dolayı Türkçe, benim ilk aldığım kültürde belirleyici bir öğe olmuştur. Çocukluk yıllarımın tamamı, atalarımın ve ait olduğum cemaatin bir parçası olduğu Türkiye'de geçti. Eserimin, bu toplumsal çevreyi bu kadar uzun süre beslemiş olan bir memleketin dilinde okunduğunu görmek benim için bir sevinç kaynağıdır ISBN: 975-8087-15-0

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :