English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
İslam ve Osmanlı Dünyasında Yahudiler
İslam ve Osmanlı Dünyasında Yahudiler
İslam ve Osmanlı Dünyasında Yahudiler
Yazar :
Tükendi!
"Eva Groepler'in daha önce yayınlanan Anti-Semitizm adlı kitabı büyük ilgi uyandırdı. Bu kitapta da yazar, Yahudi halkının İslam ve Osmanlı dünyasındaki tarihsel konumunu aktarıyor. Kitaba ayrıca 1915 yılında yayınlanan " Türk Doğusunda Yahudiler" adlı broşürü, o dönemin Almanya'sından konuya bir yaklaşımı yansıtmak için ekledik. Moise Franconun 1897 yılında yayınlanan belgesel kitabından aldığımız sayfalar ise geçen yüzyıl Osmanlı dünyasındaki günlük yaşamdan ve Yahudilere yönelik kimi baskılardan örnekler sunuyor. Neşe Ozan'ın incelemesi ise Cumhuriyet döneminin ilk başlarında karşılaşılan sorunlara ışık tutuyor." ISBN : 975344207-6 Sayfa Sayısı : 104

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :