English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Sen Gavur Musun?
Sen Gavur Musun?
Sen Gavur Musun?
Yazar :
Yayınevi :
Tükendi!
We are all one. Hepimiz muhteşem bir bütünün parçalarıyız. Öyle yalnız aynı memleketteki değişik insanlar falan değil, dünyadaki bütün insanlar, bitkiler, ağaçlar, çiçekler, hayvanlar, yıldızlar, gezegenler... Gördüğünüz ve de göremediğiniz her şey! Bu gerçek beni öyle heyecanlandırıyor ki, bazen nefesim kesilecekmiş gibi oluyor. Uzak doğulu bir bilge diyor ki, aydınlanmış insan gerçeği görebilen insandır, gerçeği görebilen kişinin artık kimseye kötülüğü dokunamaz, bilir ki başkalarına kötülük yaptığımızda aslında kendimize yaparız! Bu kitapçıktaki hikayeler benim dostlarımın, arkadaşlarımın hikayeleri. Aynen ağızlarından çıktığı gibi. Ben ne bir şey ekledim, ne de çıkardım... Sizlere hediyem..." -Feryal Kaya- ISBN : 975-344-230-0

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :