English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Duyuyor musun Kalbim?
Duyuyor musun Kalbim?
Duyuyor musun Kalbim?
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
15,00   (Kdv Dahil)
Sadece bir İspanya gezisi olarak başlayan seyahatin, İç Savaş ta İspanyol halkının çektiği acılarla, verilen özgürlük mücadelesinin gerçekleriyle yüzleşmenin dayattığı parçalanmış dramatik görüntülere dönüşmesi... Ardından, bu sahnelerin, somut ve apaçık olarak Picasso nun Guernica sında vücut bulan, bir toplumun topyekün kavgasının ve ızdırabının resminde anlamllı bir bütün haline gelişinin etkileyici süreci...

Ürün Özellikleri

Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :