English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Herşey Sanki Bir Eski Zaman Düşünde Şimdi
Herşey Sanki Bir Eski Zaman Düşünde Şimdi
Herşey Sanki Bir Eski Zaman Düşünde Şimdi
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
10,00   (Kdv Dahil)
Yüzyılın hemen başında Turgutlu da başlayıp, Avustralya da, Avrupa da, İstanbul da, ama çoğunlukla İzmir de süren bir hayat... Yüzyıl başlarında, özellikle II. Dünya Savaşı öncesi ve sırasında İzmir de yaşayan Musevi cemaatinin sıkıntılarının, acılarının, yoksunluklarının, hırpalanmış, parçalanmış, hayatlarını şahitliği ve bu yoksulluğun, ızdırapların yokedilmesine adanmış bir ömrün bize bıraktığı biraz silik, puslu izler...

Ürün Özellikleri

Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :