English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Nostradamus Dinler Savaşı
Nostradamus Dinler Savaşı
Nostradamus Dinler Savaşı
Yazar :
Tükendi!
Herkesin hakkında fikir sahibi olduğu ancak yaşamı ve kehanetleri hakkında pek de fazla bir şey bilmediği bir isimdir Nostradamus. XVI. yüzyılın bu müthiş şahsiyetinin kehanetlerindeki isabet, 1789’daki Fransız Devrimi sonrasında, üstelik de rasyonalizmi bayrak edinen ihtilalci hareket tarafından, bir kez daha kabul görür. Bu da, kehanetlerin bitmez tükenmez bir şekilde yeniden yorumlanmasına kapı açtığı gibi, Nostradamus’u da tarihin kaydettiği en büyük kâhin sınıfına yükseltir. O günden bugüne, yeryüzünde binlerce Nostradamus uzmanı, on binlerce yorumla gününü ve geleceği anlamaya çalışır. Batı dillerinde olağanüstü boyutlara ulaşan, internet çağında ise sınırların kaybolan Nostradamus külliyatını Türkçe kavramak, bugüne kadar imkânsızdı. Doğan Kitap’ın yayımladığı "Nostradamus" tam da bu boşluğu dolduracak bir özelliğe sahip. Ata Nirun ise, bu işin uzmanı, uluslararası çeşitli çevrelerce kabul görmüş bir isim. Yazar, yaklaşık otuz yıldır, herhangi bir gruba bağlı olmaksızın, bağımsız bir araştırmacı olarak, parapsikoloji, okultizm, astroloji, maji gibi metafizik konularda çalışmalar yürütüyor. "Nostradamus" Ata Nirun’un tam yirmi beş yıllık emeğinin ürünü. ISBN: 975–6612–98–3 Sayfa sayısı: 376

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :