English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Vatikan´daki Şamdan
Vatikan´daki Şamdan
Vatikan´daki Şamdan
Yazar :
Yayınevi :
Tükendi!
Mossad patronu David Ben Zion ve dünyanın dört bir yanına dağılmış ajanları, İtalyan polis şefi Alberto Livi, Papa, Vatikan kardinalleri gerilimli bir öyküde buluşurlar. Geçmişi MS 70 yılına, Romalı General Titus'un bir milyon Yahudi'nin ölümüyle sonuçlanan Kudüs'ün fethine dayanan eski bir öykü... Yahudilerin ruhunu simgeleyen yedi kollu altın şamdan Menora'nın öyküsü. Titus, kutsal tapınak Bet Hamidraş'ı yerle bir etmiştir, ama şamdanın başına gelenler konusunda riyavetler çeşitlidir. İnanışa göre, Memora'yı yeni Mesih ortaya çıkaracaktır. Böylece ''üçüncü tapınak'' inşa edilebilecek ve Yahudilerin tarihi değişecektir. David Ben Zion, Memora'yı Kutsal Topraklar'a getirmek için tüm kaynaklarını seferber eder... Ama baş etmesi gereken, zor koşullardan çok Şeytan'dır. David Ben Zion ince hesaplarıyla Şeytan'ı yenebilecek mi? .. Kutsal görevini yerine getirebilecek mi?.. Soluk soluğa okunan bu romanda tarihi yönlendiren güçlerle yüz yüzesiniz. ISBN: 975–6817–07–0 Sayfa sayısı: 302

Ürün Özellikleri

Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :