English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Yüreğimde Saklı Kalan
Yüreğimde Saklı Kalan
Yüreğimde Saklı Kalan
Yazar :
Tükendi!
Brooklyn, 1940 yazı. Hastane odasından, içini dökebileceği tek insana mektup yazan bir adam. Annesi, babası ve kardeşleriyle birlikte daha çocuk yaştayken Rusya’dan göç etmiş 39 yaşında bir Yahudi. Sırdaşıysa tek çocuğu, henüz on sekiz aylık olan kızı. Kahramanımız hep ölçülü ve başkalarını incitmekten çekinen, zaman zaman alaylı, ama sevecen bir dille hastanedeki günlerini anlatmaya başlıyor. Ancak, yakınlarının yalanları onu yalnızlığıyla baş başa bıraktığında ve ölüm korkusu giderek benliğini sardığında, yazdığı mektup, kendisi tamamen unutulmadan ve çocuğuyla yaşadıkları belleklerden silinmeden önce kızına ulaştırılması gereken bie belgeye dönüşüyor. Ölmekte olan bir babanın kızına yazdıkları ve Carol Bernstein’ın ona verdiği yanıt… ISBN: 975–6612–01–0 Sayfa sayısı: 96

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :