English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Ağırlamanın Püf Noktaları
Ağırlamanın Püf Noktaları
Ağırlamanın Püf Noktaları
Yazar :
Tükendi!
Öncelikle unutmayalım ki, biz her zaman müşteriyiz. Nereye gidersek gidelim, otellere, lokantalara, kafelere hep güler yüzlü çalışanlarla karşılaşmayı bekleyeceğiz. Onlardan en iyi servisi isteyeceğiz. Burada ne anlattıysam başıma geldi. Dünyanın birçok yerini gördüm. Otellerde konakladım, yemekler yedim, kafelerde oturdum. Gözlemlerimden yararlanarak bu çalışmayı derledim. Çalışmam sırasında iki şeyin çok önemli olduğunu öğrendim. İnsanı sevmek ve hizmette yaratıcılık! Sevmenin temel unsurlarından biri paylaşmak. Sevdiğinize hediye aldığınız zaman yüzünde belirecek ifade, sizin için o hediyenin alınmaya değmesi anlamına gelir. Karşınızdakini sevdiğiniz zaman, onun nelere ihtiyacı olabileceğini de düşünürsünüz. Müşteriye hizmetin temelinde bu sezgiler yatıyor. İyi hizmet vererek uğurlandığınızda onun geleceğinden emin olursunuz. ISBN: 975–670–841–7 254 Sayfa

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :