English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Şafak Vakti
Şafak Vakti
Şafak Vakti
Yazar :
Tükendi!
Bir yaz akşamı, genç Yahudi direnişçi Elisha, şafakta telafisi mümkün olmayan bir suç işlemek üzere seçildiğini öğrenir. Öldürmesi gerekmektedir. Daha önce hiç karşılaşmadığı kurbanı John Dawson, Filistin'deki İngiliz İşgal Ordusu'nun bir subayıdır ve Hareket tarafından rehin alınmıştır. Bütün bir gece Elisha'nındır, hazırlanmak, cellad rolünü benimsemek ve eylemini yargıç ya da tanık sıfatıyla infazda hazır bulunacak ölülere karşı savunmak için. Böylece, şafak günün müjdecisi olacakken, gecenin doruk noktasına dönüşür. Bu, cellad ile kurbanın yüzyüze geldiklerinde, insanın kör edici gerçeğini yansıtan sade ve trajik bir sohbete koyuldukları saattir. Nobel Barış Ödülü sahibi Amerikalı yazar Elie Wiesel'den bir solukta okuyacağınız yoğun, trajik, şiirsel bir roman, bir anlatı. 'Sizden neden mi nefret etmeye çalışıyorum John Dawson? Çünkü halkım nefret etmeyi asla bilemedi. Yüzyılar boyu süren trajedisi, kendisinin kökünü kazımaya çalışanlar, kendisini aşağılamayı çoğunlukla başaranlar karşısında ispatladığı nefretsizlikle açıklanıyor. Şimdi tek şansımız John Dawson, sizden nefret etmeyi bilmek, nefret etme ihtiyacını hissetmek ve nefret etme sanatını öğrenmek.' ISBN: 975–390–157–7, 101 sayfa

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :