English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Şeytan Ağacı
Şeytan Ağacı
Şeytan Ağacı
Yazar :
Yayınevi :
Tükendi!
En seçkin yazarlarımızdan biri tarafından etkileyici bir roman... Komik... Acımasız... Bunaltıcı...Sürükleyici... Newsweek 'Bu romanı ilk yazdığımda, konunun kendi son on yılımı yaşadığım çevreye yakın olması beni sınırlamıştı. Romanın ilk baskısındaki iğneleyici tonun nedeni bu olabilir.' Jerzy Kosinski, bu yüzyıldan kazanılması gereken en güçlü doğrudan deneyimleri yaşayarak kazanmıştır. -Ve bunu günümüzde de sürdürmektedir- Tıme (Arka Kapak) Isbn: 9753900031

Ürün Özellikleri

Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :