English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Duvarın Öteki Yüzü (Yahudilikte Ahiret İnancı)
Duvarın Öteki Yüzü (Yahudilikte Ahiret İnancı)
Duvarın Öteki Yüzü (Yahudilikte Ahiret İnancı)
Yayınevi :
Tükendi!
Gün yüzündeki semavi dinlerin en eskisi olarak kabul edilen Yahudilikte, bu dünyanın ötesinde bir ahiret aleminin, ceza ve mükafat yerinin mevcut olup olmadığını araştıran ve var olduğu neticesine ulaşan bu eser, geniş bir birkimin ve birkaç dilde yazılmış kaynaklara ulaşabilmenin sağladığı zengin temel üzerinde, ana metinlere dayanarak kaleme alınmıştır. Alanında yapılmış en kapsamlı ve en yetkin çalışma olarak dikkat çeken eserde bütün bir Kitab-ı Mukaddes, apokrif metinler, Talmud ve Mişna külliyatı, Yahudi felsefesi titizikle gözden geçirilmiş; yer yer yahudiliğin sosyal tarihine ve Yahudiliğin gelişimine ayrılan sayfalarla esere ayrı bir zenginlik kazandırılmıştır. Duvarın Öteki Yüzünün (yani ahiretin) varlığı noktasında tüm ilahi dinlerin temel kaynakları itibariyle aynı kelime üzerinde olduklarını göstermesi yönünden de ayrı bir değere sahip olan eser, bu konuya ilgi duyanlar için bir başyapıt niteliğine sahip. Isbn: 9758719793 340 sayfa

Ürün Özellikleri

Türü Din
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :