English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Hitler Üzerine Notlar
Hitler Üzerine Notlar
Hitler Üzerine Notlar
Yayınevi :
Tükendi!
Büyük bir savaşı kazanamamış, bezgin, fakirleşmiş bir millete, onu hipnotize ederek hakim olduktan sonra, büyük bir beceriyle ülkeyi kısa sürede ayağa kaldırıp, yeniden Avrupa'nın en güçlüsü yapan, ama arkasından, kafasındaki temelsiz birkaç saplantının dürtüsüyle baştan beri planladığı ikinci büyük savaşı başlatıp aynı ülkeyi ve dünyanın bir kısmını sonunda felakete götüren adamı, Adolf Hitler'i, o devrin Almanyasını ve dünyasını Sebastian Haffner anlatıyor. Zamanında Almanya'nın en önde gelen araştırmacı gazetecilerinden olan Haffner'in akıcı bir üslupla ve olayları tarafsızca analize ederek yazdığı kitap, sadece öğretici değil, yer yer ibret verici bir roman gibi okunuyor. İlk kez 1978'de yayınlanan "Hitler Üzerine Notlar" (Anmerkungenzu Hitler) Almanya'da aylarca bestseller listelerinde yer aldı, yüzbinlercesi basıldı. Süddeutsche Zeitung'da Peter Diel-Thiele şöyle yazıyordu: "...iddiasız şekilde 'notlar' diye sunulan bu çalışma en yüksek övgüyü hakediyor: Yeni kuşakları aydınlatacak, ayrıca o devre 'iştirak edenleri' düşünmeye sevkedecek bil kısalıkta, bu yoğunlukta daha iyi bir eser yoktur." Isbn: 9753082924 212 sayfa

Ürün Özellikleri

Türü Holokost - Tarih
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :