English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Prenslerin Adası
Prenslerin Adası
Prenslerin Adası
Yazar :
Tükendi!
Arzu nesnesi erkek olunca günlerin arasında gerilim yayarak gezinen kışkırtıcılık bu kez eğlenceli bir hal alır. Bu, her ne kadar barışçıl bir ortam değilse de, kadının arzu nesnesi olduğu durumundan bir milyon kere daha az şiddet üretir. İnanmıyorsanız İstanbul'dan el sallayan, diyologlarla çatılmış bu şen şakrak bir o kadar da erotik anlatıya takılın. İstanbul'a çok yakın bir adada, bir yaz mevsimi doğar, yaşar ve ölür... Her pazar darbukalı "Kasımpaşalılar", Arap ve Rus turistler, yerliler ve yazlıkçılar, eski adalılar ve yeni adalılar, çok zenginler ve daha az zenginler, konuk müzisyenler, tenis hocaları çarşıda omuz omuza gelirler. Hafta başı, yazlıkçı erkekler sevinçli bir telaşla şehirdeki işlerinin başına dönerken, adanın sokakları, denizi, hanımeliler ve ortancaları, son moda şarkıları kadınlara ve çocuklara kalır. Kara gözlükleri ve kararmış teniyle her an her saat "ada kuşları gibi" bir görüp bir kaybolan Kadir, bu sıcak adanın ve yazın arzu nesnesidir. Isbn: 9753084021 134 sayfa

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :