English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Kızıma Soykırımı Anlatıyorum
Kızıma Soykırımı Anlatıyorum
Kızıma Soykırımı Anlatıyorum
Tükendi!
Eğer yaşadığımız ortamda işittiğimiz bazı sözlerin ne ifade ettiği merak ediyorsanız ve yaşadığımız dünyayı tanımak istiyorsanız, İşte Hayat Kitaplığı size kafanızı karıştıran bu sözlerin içeriğini anlatmayı hedefliyor. Genosit (soykırım) ne demek? Adolf Hitler'in yalnızca Yahudi oldukları için özel bir gayretle topladığı binlerce insan, çeşitli toplama kamplarına götürülüp acımasızca öldürülmüştür. İnsanın insana yapabileceği en büyük kötülüklerden biri olan "soykırım" ve bir dünya savaşı da bu olayın sonucunda ortaya çıkmıştır... Kitabın yazarı Anette Wieviorka'nın kızı bir gün annesinin yakın dostu Berthe'nin kolundaki dövmenin na anlama geldiğini merak eder ve annesine bunun anlamını sorar. II. Dünya Savaşı sırasındaki Yahudi soykırımı da işte bu soruyla gündeme gelir... ve küçük kız sorduğu sorularla bu dehşeti ve gerçekleri annesinin ağzından öğrenir...

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :