English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Tanrı
Tanrı
Tanrı
Yazar :
Tükendi!
Alo, Mr Allen. -Bu bir bant kaydıdır......... (2 gün sonra) -Alo, Hil Yayın. -Evet, buyrun. -Ben Woody. Beni aramışsınız. (Gülüşmeler) -Haaaaa şey. -Yanlış telefon mu? -Yooooo da, bizim telefonu nasıl buldunuz. -Eski telefonunuzu not ettirmişsiniz, 011'i aradım ve şimdi aradığım numarayı verdiler. Türkiye hakikaten çok gelişmiş, belki bu yaz geleceğim. O gözlüklü, kısa boylu, sevimli bıyıkları olan adam mı yönetiyor hala. -Mr Allen bunu geldiğinizde konuşuruz. Biz, sizin -Tanrı oyununuzu yayınlıyoruz. Biraz konuşalım istedik. -Kitaplarım orada çok satıyormuş öyle mi? -Onun için sizi aradık, Mr Allen sizin için dahi diyorlar. -Bırakın bunları tam bir klişe, bütün klişeler gibi de gülünç. -Bütün filmleriniz, oyunlarınız, yazdıklarınız, kişisel sorunlarınızla ilgili. -Ben sorunlarımla içiçeyim, ayrıca çok iyi de bir malzemeyim. -Ya çalışma delisi olduğunuz. -Yanlış ama böylesi hoşuma gidiyor. Yazmayı seviyorum, bunun için de bana para ödeniyor. -İzin verirseniz konuyu değiştirmek istiyorum. (Küfür ettiğine eminiz ama uyumlu bir şekilde çeviremedik.) Kitabın konusu hakkında ne söylersiniz. -Tanrı aşktır, temel maddeleri boş verin. -Metafizik denemelerinizi de yayınlamak isteriz. -O konuda başarısız oldum. Çünkü komşu kadının ruhunu inceliyordum. Ayrıca ikinci bir yaşam düşünmüyorum. Ama yine de yanıma birkaç iç çamaşır alacağım. -Ruh ve beden arasında bir ayrım varsa, hangisine sahip olmak isterdiniz? -O soruyu aslında ben soracaktım. -.......... -Yanıt evet. fakat soru ne?

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :