English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Tarihin Işığında Gayrimüslim Türkler
Tarihin Işığında Gayrimüslim Türkler
Tarihin Işığında Gayrimüslim Türkler
Yazar :
Tükendi!
''Onlar kendilerini bu toprağın insanları olarak kabul ettiler. Seven, sevilen, sevinci ve acıyı yaşayan, kimi gün zengin kimi gün yoksuldular. Ne içtikleri suyu, ne de yedikleri ekmeği unuttular. Milli mücadelenin asker kaputlarını diken Onnik Efendi'den, İngiliz Gizli Servisi'nde Türk istihbaratı için çalışan Pandikyan'a, Osmanlı dışişlerinde nazırlığa, sahnelerden spor alanlarına koşanlar onlardı...'' Ergun Hiçyılmaz Isbn: 9756618957 192 sayfa

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :