English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Değinmeler
Değinmeler
Değinmeler
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
140,00 TL Kdv Dahil
%20 İndirimli! :
112,00   (Kdv Dahil)
Şalom Gazetesi’nin bir dönem yazarlarından olan Dr. Robert Schild’in, 1997-2000 yılları arasında Yahudi kavramları, kültür politikası, güncel olaylar gibi konuları ve gezi izlenimlerini kapsayan bir seçkisi.

The books is an anthology of Robert Schild's, who have been writing articles in Turkish and Ladino in "Shalom Newspaper", the only written press of The Jewish Community of Turkey since 1984. It contains subjects such as Jewish concepts, cultural policy, current events and gezi izlenimleri that was issued in the newspaper between 1997-200. “…My first article published in Shalom was about the history of Austrian Jews that I had researched about when I was in Vienna with my family. In the later years, I've tried to track down again the life of the Jews in cities such as New York, Prag and Istanbul...”

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :