English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Dini Uygulama Rehberi
Dini Uygulama Rehberi
Dini Uygulama Rehberi
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
400,00   (Kdv Dahil)
‘Dini Uygulama Rehberi’ Rav Nesim Behar’ın ‘El Gid Para El Pratikante’ adlı kitabının Türkçe çevirisidir.
Kitap dört ana bölümden oluşmaktadır. İlk bölüm gündelik uygulanması gereken kuralları; ikinci bölüm Yahudi bayramlarını; üçüncü bölüm Yahudi etiğini, dördüncü bölüm ise yas kanunlarını kapsamaktadır.
Bir Yahudi’nin doğumundan ölümüne, sabah kalkışından yatışına hareket ve hayat tarzını düzenleyen kuralları anlatan bu kitap, Yahudi yaşamına önemli bir rehber niteliğindedir.


Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Ali Colakoglu 24 Ocak 2014 - 20:29 tarihinde yazdı:

Kitabı objektif olarak incelediğimde oldukça detaylı bir çalışma olduğunu gördüm. Ancak konular arasındaki bağlantılar ve kavramları anlamayı kolaylaştıracak basit anlatımlara kitabın her bölümünde yer verilmemesi tek olumsuz yanıydı bence. Yinede inanç temeli olan insanlara önerilebilir türden güzel bir derleme.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :