English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Gündüz
GündüzGündüzGündüzGündüzGündüzGündüz
Gündüz
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
190,00   (Kdv Dahil)
Bir adam yolda geçirdiği bir kazada ağır bir şekilde yaralanır. Kaldırıldığı hastanede haftalar boyu acılarla savaşır. Anıları ve korkuları peşini bırakmamaktadır. Savaş dönüşü yaşamını sürdürmeye, görevlerini yerine getirmeye ve mutlu olmaya çabalar. Ancak benliğinin bir parçası hâlâ orada, ölülerin gömülmeyi reddettikleri o yerlerde kalmıştır.
Yeniden kavuştuğu yaşamı, akıl almaz bir sürgün yoludur; bu yolda sevgilisi Kathleen, kamplarda yitip giden büyükannesinden daha az yer tutmaktadır.
Gece’nin ve Safak Vakti’nin ardindan Gündüz olmaktadır: Ölüler onları kabul edecek ve ulakları olacak içten bir yürek aramaktadırlar.


Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :