English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Kantes de Maturidad
Kantes de Maturidad
Kantes de Maturidad
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
240,00   (Kdv Dahil)
“... Todos avlamos de poezia, todos dezeamos ekspresar kon palavras apropriadas senti mientos o ideas de una manera ke seyan agradavles al oyido i al korason. Ke kijo dizir poezia?
Una poezia, un poema es un rekojimiento de palavras ke ekspresan sentimientos o ideas, en siguiendo, en respektando diferentes moldes. Estos moldes konstituan el Arte Poetiko. Estos moldes ekzisten i en la muzika...”


Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :