English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Ordan Burdan Altmış Yılın Ardından
Ordan Burdan Altmış Yılın ArdındanOrdan Burdan Altmış Yılın ArdındanOrdan Burdan Altmış Yılın ArdındanOrdan Burdan Altmış Yılın ArdındanOrdan Burdan Altmış Yılın Ardından
Ordan Burdan Altmış Yılın Ardından
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
240,00 TL Kdv Dahil
%20 İndirimli! :
192,00   (Kdv Dahil)
“Eskiciii.... Yazı Dünyası’nın eskicisi mi anı yazarı?
Toplar toplar, onarır paklar ütüler katlar daha bir yeni durumda da satar...
1926 yılında bir kızın doğuşu mutlandırır mıydı Yahudi ailesini?..
Ankara’ya yerleştiğimizde, gecenin ilerlemiş saatlerinde penceremden gemilerin İstanbul’un o eşsiz Boğazı’ndan süzülüşlerini görür gibi olurdum. Yakinlarınız da olsa başkalarını hayallerinize ortak edebilir misiniz?
2 Eylül 1939 olmalıydı. Toulouse şehrinin içinden geçen Garonne nehrinin kıyısında bir bankta tek başıma oturuyorum... Karşı duvarda kocaman bir afiş: “Mobilisation Générale” Genel Seferberlik...
Savaş çıkmış. Marsilya Konsolosu büyük insan: Basri Danişmend. Mayıs 1947 Truman Doktrini kabul edilmiş...”

It's a gripping autobiographical book which was written in the style of a novel that involves quotations from the life stories of the author, Beki L. Behar, who was born in Istanbul in 1927, the effects of the period's historical occurences on her and short cross-sections of her family. The work which is mostly about the memories of Istanbul and Ankara, contains many topics from the World War II to the first open-aired theatre in Istanbul as well.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :