English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Osmanlı´da Yahudi Kıyafetleri
Osmanlı´da Yahudi KıyafetleriOsmanlı´da Yahudi KıyafetleriOsmanlı´da Yahudi KıyafetleriOsmanlı´da Yahudi KıyafetleriOsmanlı´da Yahudi KıyafetleriOsmanlı´da Yahudi Kıyafetleri
Osmanlı´da Yahudi Kıyafetleri
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
500,00 TL Kdv Dahil
%20 İndirimli! :
400,00   (Kdv Dahil)
Türkçe-İngilizce açıklamalı olarak hazırlanan "Osmanlı'da Yahudi Kıyafetleri" kitabı 11. yüzyıl -18. yüzyıl zaman dilimi içinde giysilerin tarihçesini anlatmakta.
Kitapta ayrıca üç ünlü tezhip ve minyatür sanatçısının yaptiği 63 illüstrasyon da yer almakta.

The book "Jewish Costumes in The Ottoman Empire" which was developed in Turkish-English descriptions, is about the history of the Jewish clothings between 11th -18th centuries.
Furthermore, there are 63 illustrations made by three famous illumination and minature artists.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :