English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Öyküler Renkler
Öyküler Renkler
Öyküler Renkler
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
120,00 TL Kdv Dahil
%30 İndirimli! :
84,00   (Kdv Dahil)
Gözlem Gazetecilik çatısı altında kitap editörlüğü yapan, 1999 yılında genç yaşta kaybettiğimiz Gila KOHEN’in anısına düzenlenen ‘II. Gila Kohen Öykü Yarışması’’.
Öyküler Renkler, Feridun ANDAÇ, Liz BEHMOARAS, Orhan DURU, Mario LEVI ve Dr. Robert SCHILD’den oluşan değerli jüri üyelerinin ödül ve mansiyona layık gördüğü 23 hikayeyi kapsamaktadır.
Yarışmaya katılan öykülerin hatırı sayılır bir bölümü Türkiye’nin 'mozaik' olgusunu yansıtması özellikle ilginç.
Kitapta yer alan hikayelerin dokuzu da bu türden: Rus, Azeri, Süryani, Rum çevrelerinden birer ve Yahudi yaşamından beş öykü...


Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :