English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Pirke Avot - Bilgelerimizin Öğretileri
Pirke Avot - Bilgelerimizin ÖğretileriPirke Avot - Bilgelerimizin ÖğretileriPirke Avot - Bilgelerimizin ÖğretileriPirke Avot - Bilgelerimizin Öğretileri
Pirke Avot - Bilgelerimizin Öğretileri
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
400,00   (Kdv Dahil)
Yahudilikte etik ve ahlak kavramları Tanrısal sözlerden, Sinay Dağı'nda yapılan anlaşmadan esinlenmiştir. Bu nedenden dolayı ahlak kuralları da Tora'nın yasalarına eşdeğer bir öneme sahiptir.

Tora'nın etik ve ahlaki değerlerinin büyük bir bölümü Mişna'da, "Pirke Avot" Kitabı'nda altı bölümde toplanmıştır.
Avot - Babalarımız isminden de anlaşılacağı üzere, baba nasihatleri gibi içtenlikle ve samimiyetle söylenen bu altın sözler hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır.


Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :