English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Cennetin Hırsız Melekleri
Cennetin Hırsız Melekleri
Cennetin Hırsız Melekleri
Yazar :
Tükendi!
Nazi işgali altında Varşova... Yahudi, Çingene, Durhırsız, Mutlu, Hızlı, İbrahim'in Aşağılık Soyu olarak adlandırılan bir çocuk... Varşova sokaklarında yaşayan bir çocuk... Kendisi ve yetimler için yiyecek çalan bir çocuk... Ekmeğe, annelere ve meleklere inanan bir çocuk... Bir gün, uzun boylu, parlayan çizmeleriyle, şapkalarındaki gümüş kartallarıyla Nazi olmak isteyen bir çocuk... Ta ki, bir gün bu fikrini değiştirinceye kadar... Bir gün trenler, lanetlilerin yaşadığı gettoları boşaltmak için geldiklerinde, hiç kimse olmanın en güvenli şey olduğunu anlayan bir çocuk... İkinci Dünya Savaşı'nı ve Nazi işgalini anlatan en etkileyici eser olmaya aday bir kitap... En acı gerçekleri, yüzünüzde bir gülümseme ile okumanızı sağlayan bir kitap... Isbn: 9756388382 223 sayfa

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :