English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Öteki İsrail
Öteki İsrail
Öteki İsrail
Yazar :
Tükendi!
Filistin halkının mücadelesindeki gelişme, İsrail'in bugüne kadar kendi dışında tutabildiği Filistin sorununu büyük bir iç sorun haline getirdi. Dünya kamuoyu farklı bir güç ile tanıştı: Barış ve özgürlük yanlısı İsrailliler. İsrail'in bizim tanımadığımız öteki yüzünü göreceksiniz bu kitapta. John Bunzl'un söyleşileri, Filistin için umutlu bir geleceğin nasıl kurulabileceğine ilişkin ipuçları veriyor. 80’lerin sonlarında, bir anlamda bugünkü İsrailli barış yanlılarının, savaş karşıtları, ‘askerlik redcileri’nin ilk kuşak öncüleri olan bir mücadele ortaya çıkmıştı. Öteki İsrail’i, işte o kuşağın, öteki İsraillilerin barış yanlısı tutumunu Türkiye’ye yansıtabilmek için yayımlamıştık. Söyleşiler, o tarihten günümüze, çok sayıda siyasi gelişme olduğundan bir anlamda eskidi; bu yüzden bir dönem, hem Sol hem İslami yelpazede geniş bir okur kesimince okunmuş olan kitabın son yıllarda yeni basımını yapmıyoruz. Filistin sorununun genel bir dökümü için Metis’te Mete Çubukçu’nun Bizim Filistin kitabına bakabilirsiniz.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :