English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Türk Tarihi İçinde Ermeniler, Rumlar, Yahudiler
Türk Tarihi İçinde Ermeniler, Rumlar, Yahudiler
Türk Tarihi İçinde Ermeniler, Rumlar, Yahudiler
Tükendi!
Bir emirler ve yasaklar ağı ile kuşatılmış; bir sistemin parçalarıyız. Ferde kılavuzluk eden gönül değil, kendi dışında bir kafa. Bir işletmeye giren herkes ruhunu vestiyere bırakıyor. Baba ocağından kovuldu insanlar. Ya sokağa döküldüler, ya gecekondulara sığınmak zorunda kaldılar. Aile topluluğu çöktü, ev diye bir şey kalmadı. Feminizm, eskiden hayatını evinde kazanan kadınlara pazarlarda iş bulma davasıdır. Cemil Meriç

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :