English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Bizanslı Yemekler
Bizanslı Yemekler
Bizanslı Yemekler
Yazar :
Tükendi!
Bu kitap, bizim olduğunu nedense hep unuttuğumuz eski yaşantıları bize hatırlatan, gezdiğimiz sokaklarda bize farklı bakış açısı sağlayan; her yemek tarifinde de, sanki mutfağımızda pişiriyormuşcasına burnumuza kokusunu, damağımıza da tadını bırakan, tüm bu dokusuyla hiç de bilmediğimiz o Bizans yaşantısını, aslında çok iyi bildiğimiz damak tadlarıyla bütünleştiren, bir anlamda da zenginleştiren bir kitap. Isbn: 9754471495 210 sayfa

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :