English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
İki Boy Ufak Pabuç
İki Boy Ufak Pabuç
İki Boy Ufak Pabuç
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
205,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
184,50   (Kdv Dahil)
"ve Külkedisi kaçarken, pabucu ayağından fırladı. Ertesi gün Prens ayağı bu pabuca sığacak genç kızı aramaya koyuldu. Ülkenin tüm kızları, Prens tarafından beğenilmek için, ayaklarını daha ufak hale nasıl getireceklerinin çabasına giriştiler. İşte o gün bu gündür kadınlar, ayaklarını, erkekler tarafından belirlenmiş kalıplara sıkıştırmaya çalışır, böyle yaparak erkeğin 'Prensesi' olacağını düşler dururlar. Zaman geçtikçe topallamasının, kendini depresif hissetmesinin sebeplerini sürekli kendi eksikliklerinde arayarak... ve Pabuç'un ne denli geçerli olduğunu hiç düşünmeden. Erkekler ise ellerindeki 'ayakkabıya' 'ayağını' sıkıştıracak kadını arar; 'ayağı sıkışmış' bir kadının ne denli gerçek, ne denli huzurlu, mutlu olup, mutlu edebileceğini bile düşünmeden... Isbn: 9751408660 265 sayfa

Ürün Özellikleri

Türü Sosyoloji
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :