English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Dünkü İstanbul - Çok dinli,çok dilli mozaiğin dağılışı
Dünkü İstanbul  - Çok dinli,çok dilli mozaiğin dağılışı
Dünkü İstanbul  - Çok dinli,çok dilli mozaiğin dağılışı
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
24,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
21,60   (Kdv Dahil)
Farklı olmanın, azınlıkta kalmanın, devlet-birey ve cemaat-devlet ilişkilerinin belleklerde yer eden sonuçları en belirgin şekilde İstanbul'da insan mozaiğinin dağılmasında görüldü. Daha sonra gündeme gelen, moda olan nostalji ve gusto edebiyatı örnekleri ise yüzeysel değerlendirmelere dayanan ağıtlardan öteye ne yazık ki gidemedi. İstanbul'u anlamaya, sevmeye, yaşamaya yeterli olamadı. Yazar bu çalışmasında dünkü İstanbul'u tanıkların ağzından aktararak İstanbul'un tarihinden buruk tablolar çiziyor.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :