English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Kimsin Jak Samanon?
Kimsin Jak Samanon?
Kimsin Jak Samanon?
Yazar :
Tükendi!
Yüzyılın başında, İstanbul Hasköy'de başlayıp Kadıköy'de biten bir yaşam... Bir cemaatin yaşam biçimi, iç sorunları, içinde bulunduğu çoğunluk ortamının bireyleriyle ilişkileri... Sıradan bir Yahudi ailesi: Jak Samanon, eşi Eliza ve Kızları. Osmanlı İmparatorluğu'nun son çırpınışları arasında kendilerine özgü gelenek ve göreneklerinin cenderesi içinde, sevinçleri, heyecanları, kaygıları ve üzüntüleriyle yaşayıp gidiyorlar...

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :