English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Sevginin Gizemi
Sevginin Gizemi
Sevginin Gizemi
Yazar :
Tükendi!
"Bugüne kadar sahip olduğum veya kaybettiğim şeylerin çok dışında, anlatılamaz, ölçülemez, derinliklerimde yer almış, ancak gün yüzüne çıkmaya her an hazır, özgür olmaya çalışan bana beni anlatmaya çabalayan bir şey var 'SEVGİ'..." Hanri Benazus zengin yaşam birikimini bu kez de sevgiyi hayatın her alanında bir "iyileştirici" olarak sunmak üzere kullanıyor. Bu kitap bizleri derinliklerimizde saklı, bilip de bilmezden geldiğimiz ego kaynaklı saplantılarımızla yüzleştirerek yine derinliklerimizde saklı sevgi cevherine doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Okuru yakından tanıdığı madde dünyasından alıp bilinmeyen sevgi dünyasına taşıyor. Kitabın kapağını kapattığımızda ise, adeta sevgiyle yıkanmışlık duygusuyla baş başa kalıyoruz. Isbn: 975322270X 240 sayfa

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :