English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Sinema Tarihi
Sinema Tarihi
Sinema Tarihi
Yazar :
Yayınevi :
Tükendi!
1960'laran bugüne, sinemanın tarihi, sanatı ve estetiğiyle iç içe geçen bir hayat... 500 haftayı aşkın bir süredir kesintisiz hazırlayıp sunduğu SİNEMA VE EDEBİYAT programıyla Saygın bir TV adam... Yirmi yılı aşkın bir süre üniversitelerde eğittiği öğrencileriyle, sinema-TV alanında büyük hizmet... Yıllarca yönettiği ansiklopedilerle, ansiklopedik tarih yazımında kazanılmış yaratıcı uzmanlık... İtalyan Edebiyatı’ndan başta DECAMERON, ILAHİ KOMEDYA ve PRENS olmak üzere çok Sayıda yaptığı çevirilerle kanıtlanan edebi ustalık... ...Ve bütün bunların sonunda, Türkiye'de hiç kimsenin cesaret edemediği kapsam ve ayrıntıda yazılmış ilk büyük sinema tarihi: REKİN TEKSOY'UN SİNEMA TARİHİ. Türk entelektüel dünyasında kendini kanıtlamış bir sinema yazarının kaleminden... Ve elbette siyasetin gözlüğünden. 1022 sayfa, Ciltli

Ürün Özellikleri

Türü Tarih
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :