English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Bir Kimlik Arayışının Hikayesi
Bir Kimlik Arayışının Hikayesi
Bir Kimlik Arayışının Hikayesi
Yazar :
Yayınevi :
Tükendi!
Serez'de bir hahamın oğlu olarak doğdu, Selanik'te Ömer Seyfettin'ler, Yunus Nadi'ler, Zekeriya Sertel'lerle omuz omuza çalışıp onlarla kalıcı dostluklar kurdu, İstanbul'da Kemalizm hakkında dönemin ilk ciddi incelemesini yazdı, Türk Ruhu adlı eserinde Türkçülüğün coşkulu bir analizini gerçekleştirdi, Ziya Gökalp'ten etkilenerek dindanşlarının Türkleşmesi için yıllarca mücadele verdi… Peki Moiz Kohen, nam-ı diğer Munis Tekinalp, neden son yıllarını Nice'te yaşadı ve cenazesinin Türkiye'ye götürülmemesini, Fransa'da gömülmek istediğini vasiyet etti?!… Ona bu kararı verdiren nedenler neydi? Bu kitap, bir kimlik arayışının ve bir hayal kırıklığının hikâyesidir. Isbn: 9751410266 319 sayfa

Ürün Özellikleri

Türü Biyografi
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :