English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Bu Fakir Dünya
Bu Fakir Dünya
Bu Fakir Dünya
Yazar :
Tükendi!
Gözlem Gazetecilik çatısı altında kitap editörlüğü yapan,1999 yılında kaybettiğimiz Gila KOHEN’in anısına düzenlenen Gila Kohen Öykü Yarışmaısı’na geçmiş dönemlerde katılıp ödül alan yazar Moris Levi’nin özellikle babasından duyup derlediği hikayelerden oluşan öykü kitabı. ‘Ancak “sıradışı zevkleri olan biri” iseniz, bir şeyler yazmaya kalkarsınız. Bir de kitap bastırırsanız sıfatınız “sıradışı biri” olarak sadeleşir. Kendimi bildim bileli, öykü dinlemeye, öykü okumaya hep zaman ayırdım. Son zamanlarda, Gila Kohen Öykü Yarışmaları’nın da verdiği cesaretle, öykü yazmaktan da keyif alınabileceğini öğrendim. Ben “sıradışı” olmayı göze aldım. Umarım, okursunuz, seversiniz ve buna değer.’ Moris Levi Nisan, 2005 (Arka Kapak yazısı) ISBN 975–7304–89–1 SAYFA ADEDİ 173 sf. The book that consists of twelve short stories, the author frequently talks about the traditions and customs of the Turkish-Jewish life. The stories dancing between the two poles of smiles and grievings drag the reader into the arms of an illusionary world.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :