English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Öykülerle Yeni Sesler…
Öykülerle Yeni Sesler…
Öykülerle Yeni Sesler…
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
120,00 TL Kdv Dahil
%40 İndirimli! :
72,00   (Kdv Dahil)
Gözlem Gazetecilik çatısı altında kitap editörlüğü yapan, 1999 yılında genç yaşta kaybettiğimiz Gila Kohen’in anısına düzenlenen ‘III. Gila Kohen Öykü Yarışması’na bu yıl 64 yazar 100’ü aşkın hikâyeyle katıldı.
Öykülerle Yeni Sesler, Feridun ANDAÇ, Liz BEHMOARAS, Orhan DURU, Mario LEVİ ve Moris LEVİ’den oluşan değerli jüri üyelerinin ödül ve mansiyona layık gördüğü 21 hikâyeyi kapsamaktadır. "Öykülerle Yeni Sesler" isimli bu kitap, III. Gila Kohen Öykü Yarışması’ndan seçkilerden oluşmakta.

"...Bir zamanlar Gözlem Yayıncılığın Yayın Yönetmenliğini yürüten Gila’mızı anmanın daha anlamlı bir yolu olabileceğini sanmıyorum! Sadece işi gereği değil, bir tercih olarak kitaplarla yaşamayı çok severdi Gila!. En büyük mutluluklarından biri, yeni bir yazar “keşfetmek”, eserini basıp tanıtmak olurdu. Bizim de burada altı yıldır yapmayı amaçladığımız aynı türden bir keşif… Her yarışmada Türkiye’nin dört bir yanından –ve çok fazla değilse de başka ülkelerden- gelen öyküler arasında bu kitaba girecek olanları seçerken çok zorlandığımızı söylemeye gerek var mı bilmem… Her defasında en büyük dileğimiz, bunca güzel sesten, biraz daha yeni, daha anlamlı, daha ahenkli bulduklarımıza, iyice yankılanıp geniş bir okur kitlesine ulaşma olanağını tanımaktı. Sanırım başarabildik."
Liz Behmoaras (Yazar, Gila Kohen Öykü Yarışması Seçici Kurul Üyesi) Kapak Arka Yazısı

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :