English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
50 Yıl Restrospektif Resim Çalışmaları
50 Yıl Restrospektif Resim Çalışmaları
50 Yıl Restrospektif Resim Çalışmaları
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
60,00 TL Kdv Dahil
%20 İndirimli! :
48,00   (Kdv Dahil)
Sanatçı, Esti Saul ‘50 Yıllık Restrospektif Resim Çalışmaları’nda önce gerçekçi, daha sonraları soyut yapıtlarıyla izleyiciyi mistik ve güncel arasında bir serüvene sürüklüyor. 1997’den bu yana yenilik arayışını sürdüren sanatçı, doğa-sanat temalarını pekiştirerek coşkun duygularını aktarıyor. Renkli paletiyle yokluk ve varlığı çağrıştıran formları ve kolajı anımsatan yağlıboya kompozisyonlarıyla Esti Saul, dengeyi ve huzuru yansıtıyor. Söz konusu kompozisyonlar için evvelce renkli fon üzerinde çalışırken, sanatçı ileriki yıllarda mesajını daha güçlü iletebilmek amacıyla beyaz zemini tercih ediyor.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :