English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Fener Balat Ayvansaray
Fener Balat Ayvansaray
Fener Balat Ayvansaray
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
170,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
153,00   (Kdv Dahil)
Ahmet F. Özbilge, 1965'te İstanbul'da doğdu. Galatasaray Lisesi'ni ve Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nü bitirdi. 1987'den bu yana yurtiçinde ve yurtdışında profesyonel turizm rehberliği yapmaktadır. "Beş yıl boyunca, Fener, Balat, Ayvansaray'ı karış karış gezip, yüzden falza kaynak kitabı tarayan yazar, okuyucuyu Kariye Müzesi'nden başlayıp, bir gezgin ve rehber olarak Cibali'ye dek gezdiriyor. Avrupa Topluluğu'nun da yakinen ilgilendiği bölgenin, hem geçmişinden, hem de bugününden bahsederken, gelecekte ne olacağı konusunda ipuçları da veriyor."

Ürün Özellikleri

Türü Gezi
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :