English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Tasfiye
Tasfiye
Tasfiye
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
56,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
50,40   (Kdv Dahil)
2002’de Nobel Edebiyat Ödülü’ne değer görülen Imre Kertész, ilk gençlik çağında Nazilerin toplama kamplarının vahşetini yaşamış bir yazar. Türkiyeli okuyucunun Kadersizlik, Fiyask.ve Doğmamış Çocuk İçin Dua adlı romanlarından oluşan yarı- otobiyografik üçlemesiyle tanıdığı Macar yazar, tasfiye adlı romanında, Auschwitz kampı’nda dünyaya gelmiş bir yazarın intiharla sonlanan yaşam öyküsünü anlatıyor. Dostlarının, yazarın belgeleri arasında buldukları “Tasfiye” adlı üç perdelik komedi, intiharın gizlerini açığa çıkaracak mıdır? Imre Kerész’in Tasfiye’si, yalnızca Nazilerin gerçekleştirdiği soykırımı değil, aynı zamanda insanoğlunu insanlıktan çıkaran tüm baskı yönetimlerini yaşamış olanların ruh yaralarının romanı. Kadersizlik’le ünü tüm Avrupa’ya yayılan Imre Kertész, bir kez daha benzersiz bir romanla karşımızda.

Ürün Özellikleri

Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :