English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Kudüs´ün Gönüllü Sürgünleri
Kudüs´ün Gönüllü Sürgünleri
Kudüs´ün Gönüllü Sürgünleri
Yazar :
Yayınevi :
Tükendi!
Orta Doğu’yu anlatan bir roman yazmak; sadece savaş ve çatışmaları değil, insanî ilişkileri, çelişkileri, sevgiyi, düşmanlığı ve aşkı kaleme almak kolay değildir. Karşılıklı düşmanlıklar üzerinde yükselen insanî ilişkileri romanlaştırmak da öyle… Ancak, bölgeyi sadece siyasî boyutu ile değil insanî boyutuyla da çok iyi tanıyan, Filistin- İsrail çatışmasını yıllarca izleyen Ayşe Karabat bunu başarmış. Sadece gazeteci kimliği ile değil, kendine seçtiği yeni yolda, bir edebiyatçı ustalığıyla kullandığı kalemimi, yine bir edebiyatçı duyarlılığı ve keskinliği ile yansıtmış romanına. Ayşe Karabat romanında, Orta Doğu’da aşkların da savaşlar kadar sert ve tutkulu yaşandığını ve ikinci itifada’nın gölgesindeki, bugüne kadar hiç bilmediğimiz duygusal “intifadaları”da anlatmayı başarıyor.

Ürün Özellikleri

Türü Roman
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :