English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
Tanıklık Etmek - Yad Vaşem´de Holokost´u Anmak
Tanıklık Etmek - Yad Vaşem´de Holokost´u AnmakTanıklık Etmek - Yad Vaşem´de Holokost´u AnmakTanıklık Etmek - Yad Vaşem´de Holokost´u AnmakTanıklık Etmek - Yad Vaşem´de Holokost´u AnmakTanıklık Etmek - Yad Vaşem´de Holokost´u AnmakTanıklık Etmek - Yad Vaşem´de Holokost´u AnmakTanıklık Etmek - Yad Vaşem´de Holokost´u AnmakTanıklık Etmek - Yad Vaşem´de Holokost´u Anmak
Tanıklık Etmek - Yad Vaşem´de Holokost´u Anmak
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
400,00 TL Kdv Dahil
%25 İndirimli! :
300,00   (Kdv Dahil)
İsrail’deki Yad Vaşem Holokost Müzesi tarafından 2005 yılında ‘To Bear Witness’ adıyla yayınlanan ve II. Dünya Savaşı’nda Nazilerin Yahudileri yok etmek için yaptıklarını gözler önüne seren bu kitabın Türkçesini Estreya Seval Vali gerçekleştirdi.
Gerek içerdiği metin, gerekse görsel malzeme açısından çok zengin olan ‘Tanıklık Etmek’ kitabı, sadece Yahudilerin değil, Holokost’un inkârının ‘revaçta’ olduğu son dönemlerde Yahudi olmayanların da ibretle okuyacakları bir belgedir.
Kitap, ‘II. Dünya Savaşı Öncesi Yahudi Dünyası’nı tanıtarak başlıyor.
‘Nazi Almanyası’, ‘II. Dünya Savaşı’nın Başlaması’, ‘Gettolar’, ‘Ölüm Kampları’, ‘Yaşama Dönüş’, ‘Bir Son ve Bir Başlangıç’ gibi ana başlıklar altında, okuyucuyu adeta bir belgesel film seyrediyormuşçasına sürüklüyor.
Grafik tasarımı ile de, bu konuda basılmış örneklerinden farklı olan kitap, kuşe kâğıda büyük boy basıldı.

Ürün Özellikleri

Sayfa Sayısı 324
Dil Türkçe
Baskı 1
Cilt Karton Kapak
Boyutlar 24 X 28,5 cm
Basım Yılı Mart 2007
Editör Gila Erbeş
Çeviren Estreya Seval Vali
Türü Holokost
Ağırlık 1500
Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :