English
Merhaba, üye girişi için tıklayınız
İş Adamı
İş Adamı
İş Adamı
Yazar :
Yayınevi :
Ürün Fiyatı :
88,00 TL Kdv Dahil
%10 İndirimli! :
79,20   (Kdv Dahil)
Oyunumuzun başkahramanı zenginler zengini Aydın Tuna, ülkenin en başarılı iş adamlarından biridir. Onun yaşamı ‘para ve güç’ üzerine kuruludur. Bir gün iyileşmez bir hastalığa yakalandığını öğrenene kadar… Yakup Almelek, kurgusunda o bildik ikilemi güncel bir şekilde yeniden oluşturuyor; ‘sağlık olmadığında para ve güç ne işe yarar?’ çaresizliğinde bunu fark eden Aydın Tuna, kendine özgü yaklaşımıyla yaşamını baştan düzenliyor. Kendini yeniden ve eski hatalarından arınmış bir şekilde var etme çabasıyla sağlık arayışını birleştiriyor. O güne kadar göremediği küçük şeylerin yaşamında birdenbire anlam kazanması ve geçmişe yönelik bir hesaplaşma duygusu, onu İtalya’nın Sicilya adasına sürüklüyor; burada kendisini, hiçbir servetin ve bilginin veremediği mutluluğun, sağlığın ve aşkın, küçücük bir köydeki mütevazı bir pansiyonda beklediğini bilmeden… Neredeyse iktidar sembolü haline gelmiş, her şeye muktedir olduğunu zannettiği eski yaşamında kalmadığı, o çemberi ’insanca’ bir yönelişle kırdığı için emellerinin üzerinde bir noktaya ulaşıyor.

Ürün Özellikleri

Türkiye dışından vereceğiniz siparişler için lütfen kitabevi@salom.com.tr adresine, satın almak istediğiniz ürün(lerin) bilgisini, teslimat adresinizi ve iletişim bilgilerinizi bildiriniz.
Ayrıca +90 212 231 9282 no'lu telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

For international orders; please contact kitabevi@salom.com.tr with the information of the products you want to buy, the delivery address and your contact information or alternatively, call +90 212 231 9282.

Para pedidos desde fuera de Turquía; póngase en contacto con kitabevi@salom.com.tr con la información de los productos que desean comprar, su dirección de entrega y datos de contacto o, llame al +90 212 231 9282.

Ürün Yorumları

Bu ürün ile ilgili henüz bir yorum yapılmamıştır.

Yorumunuzu bizlerle paylaşın

Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz :
İkon Seçimi :
Ürün Puanı :
Yorumunuz :